PRZYDATNE LINKI

Radio Szczecin       audycja o inicjatywnie
                             utworzenia Szkolnego Klubu
                             Morsów.

Radio Szczecin     relacja ze szkolnej imprezy charytatywnej

Radio Szczecin      relacja z ,,Piżama Day,, w naszej szkole

TVP 3                     reportaż o akcji hartowania uczniów podczas przerw szkolnych.

Więcej w menu bocznym po lewej stronie.

Sobota 20.04.2024

• Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone (wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły oraz upublicznione na stronie www szkoły w zakładce REKRUTACJA) w dniu 12.04.2024 r. o godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 15.04.2024 r. - 16.04.2024 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły zakwalifikowanych na podstawie zgłoszenia. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

• W najbliższą niedzielę w całej Polsce odbędą się przełożone z jesieni wybory samorządowe. W Szczecinie wybierać będziemy prezydenta miasta, radnych Rady Miasta oraz radnych Sejmiku Woj. Zachodniopomorskiego.

Zachęcamy wszystkich do udziału w głosowaniu i powtórzenia lub chociaż zbliżenia się frekwencją do jesiennych wyborów parlamentarnych. Kwestia tego kto będzie przez kolejne 5 lat kreował nasze najbliższe otoczenie powinna być dla nas ważna.

Do zobaczenia 7 kwietnia w murach SP 8. Zapraszamy w godzinach 7.00 - 21.00.

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy całej społeczności szkolnej przyjemnego czasu spędzonego w rodzinnej atmosferze.

Radosnego, wiosennego nastroju, dużo uśmiechu na twarzy i kontaktu z naturą. Wesołych i słonecznych Świąt

• Opłat za posiłki należy dokonywać na konto bankowe szkoły:

nr 48 1020 4795 0000 9202 0369 2423 do dnia 26 marca 2024 r. Prosimy o dotrzymywanie terminów płatności podawanych w comiesięcznych komunikatach. Wyżywienie w kwietniu świadczymy od 3 do 26 kwietnia.

Wysokość opłat za kwiecień wynosi:

18 dni x 8,00 zł = 144,00 zł

W celu identyfikacji dziecka przez szkołę należy podać:

nazwisko i imię ucznia, klasę, ilość wykupionych posiłków, z podaniem dni, w które ewentualnie dziecko nie będzie jadło (np. bez wtorków).

• Życzymy wszystkim paniom; tym małym i tym dużym cudownego 8 marca, ciągłego uśmiechu na twarzy, spełnianie swoich kobiecych marzeń, jak najmniej trosk.

Niech atmosfera tego dnia towarzyszy Wam jak najczęściej.

• Mija pierwszy tydzień rekrutacji do kl. I szkół podstawowych. W przyszłym roku zamierzamy utworzyć trzy oddziały kl. I.

Zapraszamy serdecznie kandydatów do szkoły, która chce się wyróżniać wśród innych atrakcyjną codziennością, miłą atmosferą i nietuzinkowymi akcjami, atrakcyjnymi obozami letnimi i zimowymi.

Musimy jednak również ostrzec przed negatywami jakie czekają naszych przyszłych uczniów:

- plan lekcji niestety na dwie zmiany dla wszystkich klas,

- dla klas 1-3 lekcje w godz. 8.00 - 16.10,

• Rekolekcje wielkopostne w obecnym roku szkolnym odbędą się w dniach 11 - 13 marca. Poprzez komunikator Librus został do rodziców wysłany harmonogram tych dni. Organizacja rekolekcji będzie miała minimalny wpływ na bieżący plan lekcji uczniów.

• Opłat za posiłki należy dokonywać na konto bankowe szkoły:

nr 48 1020 4795 0000 9202 0369 2423 do dnia 26 lutego 2024 r. Prosimy o dotrzymywanie terminów płatności podawanych w comiesięcznych komunikatach.

Wysokość opłat za marzec wynosi:

19 dni x 8,00 zł = 152,00 zł

W celu identyfikacji dziecka przez szkołę należy podać:

Rezygnacje z posiłków należy zgłaszać w księgowości szkoły lub telefonicznie 91 4831292 najpóźniej do godziny 9.00 dnia poprzedzającego nieobecność.

• Jak corocznie, w tym roku również zapraszamy młodszych uczniów z woj. zachodniopomorskiego na konkurs plastyczny.

Poniżej regulamin i

Ogloszenie Konkurs Wojewodzki.pdf

Regulamin VI Wojewodzkiego Konkursu Plastycznego.pdf

• Zapraszamy na jutro (czwartek) na wywiadówki podsumowujące I półrocze. Ze względu na nieobecność kilku nauczycieli, część z zaplanowanych zebrań nie odbędzie się (czerwona czcionka). Dla tych klas ustalony zostanie nowy termin.