• RODZINNY TURNIEJ SIATKÓWKI
    Tydzień minął od V już Rodzinnego Turnieju Siatkówki. Ideą imprezy jest integracja międzypokoleniowa, próba pokazania, że nastolatek może dobrze bawić się ze swoim rodzicem, dziadkiem, wujkiem. Więc już piąty rok z rzędu bawimy się razem, grając w siatkówkę.
    25.03.2018 01:12 | więcej »
  • 5 grudnia odbył się w naszej szkole Turniej Mikołajkowy „Rzucanki siatkarskiej ” dla dziewcząt z klas IV.
    Rzucanka siatkarska wprowadza młode zawodniczki do gry w piłkę siatkową. Podczas gry piłka może być łapana przez zawodnika, a następnie przerzucana na drugą stronę siatki. Punkty zdobywa się tak, jak w grze właściwej, a to pozwala dzieciom na zapoznanie się z podstawowymi zasadami gry.
    W czasie rozgrywek emocji było co niemiara.
    06.12.2017 00:07 | więcej »
  • SZKOLNY TURNIEJ "TRÓJEK SIATKARSKICH".

26 października odbył się szkolny turniej „trójek siatkarskich” klas gimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny- 3 żeńskie i 1 męska. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

I miejsce- „Orki” (Bartek Jobski, Czarek Chwastek, Łukasz Pietryga)

II miejsce- „Dziki” (Karolina Wróbel, Natalia Gąsiorowska, Julia Wojciechowska)

III miejsce- „Insygnia śmierci” (Ola Drążkiewicz, Laura Drążkiewicz, Jagoda Olbińska)

IV miejsce- „OJA!” (Julia Juchniewicz, Amelia Gruszczyńska, Emilia Kaźmierczak)