CZERWIEC 2014

Czerwiec to miesiąc podsumowań pracy w całym roku szkolnym 2013/14. Dokończyliśmy Kronikę Comeniusa, zamieściliśmy artykuł na temat naszej współpracy z pozostałymi uczestnikami programu Comenius w mediach. Poddaliśmy także ocenie stopień realizacji zadań podjętych w ramach projektu.
Ponadto rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do wizyty roboczej, z którą przybędą do Szczecina nasi zagraniczni partnerzy.

Będziemy gościć ich od 29 września do 3 października 2014 roku. Już teraz pracujemy nad programem artystycznym, zajęciami integracyjnymi dla gości, dekoracjami. Opracowujemy również plan wizyt w muzeach Szczecina i regionu. Chcemy zapoznać zaprzyjaźnioną z naszą placówką młodzież z bogatą, choć trudną, historią Polski oraz panującymi w niej tradycjami i zwyczajami.
Comenius Club serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc, jakiej udzielili nam w tym roku szkolnym. Współpraca układała się pomyślnie, a zainteresowane osoby bardzo chętnie włączały się w realizację działań podjętych w ramach projektu.

Katarzyna Nowicka
Lidia Wójcicka - Górka