AKCJA PLASTYCZNA PT. „KAŻDY INNY, WSZYSCY RÓWNI” (“WE ARE NOT THE SAME, BUT WE ARE ALL EQUALS”).

Na przełomie listopada i grudnia  2013 roku w Gimnazjum nr 20 im. Młodych Europejczyków przeprowadzono akcję pt. „Każdy inny, wszyscy równi”. Podczas lekcji wychowawczych uczniowie klas: 1b, 1c, 3b we współpracy z członkami Comenius Club przygotowali prace plastyczne na podany wyżej temat.

Plakatami, które zostały wykonane różnymi technikami, przyozdobiono korytarz szkoły (zdjęcia w galerii). Celem naszego przedsięwzięcia było  propagowanie wśród młodzieży tolerancji dla odmienności i akceptacji dla różnorodności. Uczniom, którzy wzięli udział w zorganizowanej na terenie naszej placówki akcji, a także ich wychowawcom serdecznie dziękujemy.

Katarzyna Nowicka
Marta Dąbrowska