STYCZEŃ 2014

W styczniu 2014 roku podsumowaliśmy wyjazd do Turcji. Wspólnie przygotowaliśmy dokumentację fotograficzną wraz z opisami miejsc, które zwiedziliśmy. Dzięki naszej współpracy powstał także album ze zdjęciami z wycieczki. Na stronie internetowej zamieściliśmy sprawozdania z pobytu w Turcji. Poza tym uaktualniliśmy Kronikę Comeniusa.

Niektórzy z nas rozpoczęli przygotowania do wyjazdu do Hiszpanii. W wyborze pieśni ludowych, które zostaną zaprezentowane podczas koncertu w szkole partnerskiej w  Ciezie, pomogła nam pani Wioleta Szawerdo.W styczniu zakończyliśmy także prace nad projektem kalendarza ze zdjęciami Szczecina. Niektóre fotografie pochodzą z Internetu, ale większość z nich została samodzielnie wykonana przez nasze koleżanki, Aleksandrę Fedorowicz i Gabrielę Izmajłowicz, uczennice klasy 3c.Tworząc kalendarz na 2014 rok, wykorzystaliśmy narzędzia TIK. Dzięki temu przekonaliśmy się, jak ważna jest umiejętność posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno – komunikacyjnymi.

Zdjęcia w GALERII

Marta Dąbrowska