KROKUSOWA REWOLUCJA

10.10.2015 nasza szkoła wzięła udział w  akcji organizowanej przez Kurier Szczeciński "Krokusowa rewolucja".  Jest to akcja społeczna na rzecz zielonego Szczecina. Każdego roku Kurier Szczeciński funduje 30 tysięcy krokusów, a czytelnicy gazety wybierają lokalizację. W tym roku wygrały Gumieńce i Jeziorko Słoneczne.

Nasza "krokusowa reprezentacja" to członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego oraz  chętni do pracy uczniowie. Wśród przybyłych około 150 osób byli  także uczniowie okolicznych szkół i przedszkoli, oraz  liczni mieszkańcy Gumieniec z całymi rodzinami. Po pracy, która przebiegała bardzo sprawnie, Rada Osiedla Gumieńce zafundowała wszystkim kiełbaski z ogniska, napoje i batoniki. Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do tego, że Gumieńce będą jeszcze piękniejsze.  Jesteśmy ciekawi efektów naszej pracy i na pewno pojawimy się tam wiosną i pokażemy Wam, mamy nadzieję, piękną kolorową łąkę pełną krokusów:).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.