• Jak co roku przed świętami wielkanocnymi uczniowie naszej szkoły poszukiwali wielkanocnego zająca. Kolejny raz na naszych szkolnych korytarzach poukrywane zostały wielkanocne czekoladowe jajka.
    13.04.2017 16:33 | więcej »
  • Jak co roku w okresie karnawałowego szaleństwa odbył się szkolny bal maskowy. Na tą ostatnią zbiorową uroczystość przed feriami zimowymi przyszli uczniowie wielu gimnazjalnych klas. Nie zabrakło dobrej zabawy, konkursów, świetnej muzyki, a także wyboru Króla i Królowej balu.
    12.02.2017 17:52 | więcej »
  • Na dzień 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Gimnazjum 20 przygotowało mały happening. Przytłaczająca większość uczniów i nauczycieli przyniosła tego dnia do szkoły swoje ulubione misiowe maskotki, z którymi spedziła cały dzień. Odwiedził nas tego dnia gość specjalny; obchodzący w tym roku swoje 90 - te urodziny Miś Puchatek.
    23.01.2017 11:42 | więcej »
  • Dnia 21 listopada Gimnazjum nr 20 na Gumieńcach przystąpiło do obchodów MIEDZYNARODOWEGO DNIA ŻYCZLIWOŚCI. Za sprawą działań Samorządu Uczniowskiego cała szkoła rozbłysła żółtymi barwami. Przygotowania do tego dnia trwały już jakiś czas, od zrodzenia się po burzy mózgów pomysłu to finalnego happeningu. Na tablicy samorządowej zawisł telegram z zapowiedzią akcji, do klas powędrowały instrukcje i propozycje możliwości włączenia się do wspólnej zabawy.
    28.11.2016 10:44 | więcej »
  • Dnia 26.09.2016r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
    Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W głosowaniu wzięło udział 200 uczniów i 15 nauczycieli.
    28.09.2016 23:50 | więcej »

• Szkoła Podstawowa nr 8 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie
    ul. Brodnicka 10,