Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego !!!

Dnia 26.09.2016r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W głosowaniu wzięło udział 200 uczniów i 15 nauczycieli.

Wśród wszystkich głosów oddanych 8 było nieważnych.
Komisja wyborcza w składzie: Łukasz Pietryga (kl. 2a), Julia Zakal (kl. 3a), Patrycja Janicka
(kl. 3b) czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielami nadzorującymi przebieg wyborów były opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Katarzyna Bonikowska- Tyl, p. Beata Gabert i p. Marta Ziętala.

1. Julia Urbańska – 119 głosów
  2. Antoni Kowalski - 88 głosów