• W sobotę 4 listopada odbył się rajd po Puszczy Bukowej. Wędrówkę rozpoczęliśmy od pętli na osiedlu Bukowe. Na skraju lasu zobaczyliśmy dwa pomnikowe drzewa " Dęby Krzywoustego". Idąc dalej zielonym szlakiem napotkaliśmy przeszkodę w postaci zwalonych drzew. Trzeba było zejść ze szlaku, wspiąć się pod górę a potem zbiec na dół, co bardzo nam się podobało.
    10.11.2017 13:37 | więcej »
  • Spacer po Cmentarzu Centralnym - dł. trasy 8 km.

10.11.2017 13:36 | więcej »
  • K ONKURS  SKKT

REGULAMIN KONKURSU NA NAJAKTYWNIEJSZEGO

TURYSTĘ DZIAŁAJĄCEGO W  SKKT

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów SP8 i GM 20 i trwa przez cały rok szkolny.

Konkurs polega na systematycznym i aktywnym uczestniczeniu w wyjazdach, rajdach, spotkaniach SKKT.

10.11.2017 13:35 | więcej »
  • Leśna Sobota po Puszczy Wkrzańskiej ścieżką przyrodniczą dookoła jez. Glębokiego.
    Wędrówkę rozpoczęliśmy od pętli MZK Głębokie szlakiem czerwonym.  Z nowych tablic, ustawionych na szlaku, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o lesie, jeziorze i ich mieszkańcach. Po drodze zobaczyliśmy pomnikowe drzewa "Upiory" i "Brytyjczycy". Dużą atrakcją było ognisko, pieczenie kiełbasek i chleba. Prześliśmy ok. 6 km.
    10.11.2017 13:19 | więcej »
  • W ostatnią sobotę, 7 października odbyła się pierwsza Leśna Sobota, w której wzięli udział nasi nowi uczniowie w ramach Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego. Uczniowie klas I i IV pod opieką p. Joanny Junki, nauczycielki wf i miłośniczki pieszych wędrówek przeszli 7 km na trasie PILCHOWO - DĄB BOGUSŁAWA - WZGÓRZE POKOJU - POMNIK Z ZAJĄCZKAMI - LEŚNO GÓRNE.
    10.11.2017 13:10 | więcej »

• Szkoła Podstawowa nr 8 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie
    ul. Brodnicka 10,