LESNA SOBOTA 4.11.2017.

W sobotę 4 listopada odbył się rajd po Puszczy Bukowej. Wędrówkę rozpoczęliśmy od pętli na osiedlu Bukowe. Na skraju lasu zobaczyliśmy dwa pomnikowe drzewa " Dęby Krzywoustego". Idąc dalej zielonym szlakiem napotkaliśmy przeszkodę w postaci zwalonych drzew. Trzeba było zejść ze szlaku, wspiąć się pod górę a potem zbiec na dół, co bardzo nam się podobało.

Pierwszy dłuższy postój zrobiliśmy na parkingu leśnym, po wyjściu na Drogę Kołowską, przy głazie "Serce Puszczy" gdzie wyryto napis :Tutaj czas ma inny wymiar. Zwolnij, tu bije... SERCE PUSZCZY. Do Głazu Krajoznawców, który był celem naszej wycieczki doszliśmy żółtym szlakiem . Stąd idąc Drogą Górską ukończyliśmy nasz rajd w miejscu z którego wyruszyliśmy :). Przeszliśmy ponad 10 km.