MENU

Konsultacje 2017/2018

 

 


Nazwisko imię
 


Konsultacje
 


Zajęcia dodatkowe
 


Bieliński Krzysztof
 

piątek 1520 - 1605                                        

czwartek 1430 - 1515


Borycka Wioleta                     

 

wtorek 1520 - 1605

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
czwartek 1430 - 1515


Chajda Beata
 

piątek 1520 - 1605

piątek 1520 - 1605
co 2 tydzień


Drac-Tatoń Anna
 

czwartek 1520 - 1605

 


Fiedorowicz Małgorzata
 

wtorek 1520 - 1605
kl. 2d, 2e- wtorek 1605 – 1650

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu:
wtorek 1430  - po wcześniejszym umówieniu


Gabert Beata
 

wtorek 1605 – 1650 
(po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem)

SKS
SP- wtorek 1605 – 1700

GM- piątek 700 – 755


Gierlińska Jolanta

 

piątek 1430 – 1515

Wszystkie kl.3 GM
piątek 1520 - 1605


Głatkowska Jadwiga
 

środa 1430 – 1515
co 2 tydzień

 
Heppner Dorota   

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
środa 1130 - 12
15

Jankowska Karolina

poniedziałek
1520 - 1605

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
kl. 3d i 3 e- 
czwartek 1430 - 1515


Junka Joanna
 

czwartek 1425 – 1515

 

Korpowska Aneta


czwartek 1600 – 1645
 

SKS
SP- czwartek 16.05-17.00
GM- środa, piatek 7.00- 7.55
 

Kosior Beata

 

czwartek 1610 – 1655

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
kl. II- czwartek 1430 - 1515
kl. III- czwartek 1515 – 1600


Krężel Danuta

 

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów z dysleksją
wtorek : 1430-
1605
środa : 1430 - 1605

Matusiak Ewa



 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
środa 1130 - 1215

Michorzewska Eleonora  wtorek 1430 – 1515



 

Nowicka Katarzyna

piątek 1430 – 1515

Koło j. angielskiego
kl. 2 b-  środa 1320 - 1425


Okarma Katarzyna
 

środa 1430 – 1515

 


Osesik- Wójt Agnieszka
 

wtorek 1515 - 1600

 


Szawerdo Wioleta

 

wtorek 1430 – 1515
- dla klas- 2b,2d,2e,3c,4b-
wtorek 15.20-16.05 po uprzednim umówieniu się

 


Wawrzkowicz- Dąbrowska Maria  
 

czwartek 1520 - 1605

 

Wilkocka Jolanta

poniedziałek 1615 – 1655
- każdy ostatni poniedziałek miesiąca przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 


Wita Kamil
 

wtorek 1430 – 1515

 

Wójcicka-Górka Lidia

wtorek 1520 - 1605

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
– klasy 4 SP:
Środa 1235 - 1320

Zielińska Małgorzata

poniedziałek
1520 – 1605


Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
kl. 4 b SP- czwartek 1340 – 1425


Siebert- Żur Barbara
 

środa 1425 – 1510  
Ponikowski Krzysztof  


Zajęcia usprawniające dla klas 0-1 SP
piatek 13.30-14.30

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie
    ul. Brodnicka 10,
    71-044 Szczecin
    e mail: sekretariat@sp8.szczecin.pl
  • 91 483 42 93

Galeria zdjęć