TERMINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
(po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)
|
Nazwisko i imię nauczyciela |
Godziny dostępności nauczyciela |
|
Bielecka Anna |
Poniedziałek 9.00 pok.nauczycielski |
|
Bogulas Jolanta |
Czwartek godz.7.10-7.55 s.32 |
|
Cholewa Agnieszka |
Środa godz.7.10 s. 22 |
|
Cichowicz Magdalena |
Wtorek 7.10 s.9 |
|
Cimochowska Agnieszka |
Wtorek 17.05 s.22 |
|
Cydzik Ewa |
Czwartek godz. 14.35 s.22 |
|
Dadacz Ewa |
Wtorek 17.00 gab. pedagoga |
|
Drac-Tatoń Anna |
Poniedziałek 18.30 s. 29 |
|
Dziel Maria |
Poniedziałek godz.17.05 sala 12 |
|
Fir Paulina |
Poniedziałek 7.10 s. 11 |
|
Fiedorowicz Małgorzata |
Czwartek 16.15 s.31 |
|
Gabert Beata |
Wtorek godz.7.30 gabinet dyrektora |
|
Gajewska Marta |
Piątek 15.30 s.10 |
|
Głodowska Weronika |
Wtorek godz.8.00 pok. nauczycielski |
|
Grzesiuk Ewa |
Środa godz.15.25 s.21 |
|
Harendarczyk Justyna |
Piątek 7.10 s. 9 |
|
Junka Joanna |
Środa 15.25 pok. nauczycielski |
|
Koler Anna |
Poniedziałek 7.15 sala 12 |
|
Koroński Krzysztof |
Środy g. 16.15 s. 23 |
|
Kosior Beata |
Czwartek 14.35 s. 29 |
|
Kowalczyk Eliza |
Piątek 17:00 s. 7 |
|
Lener Agnieszka |
Czwartek 7.10 s.22 |
|
Łopuszko Lucyna |
Czwartek 7.10 s. 26 |
|
Małas Adam |
Środa 7.10 pok. nauczycielski |
|
Matusiak Ewa |
Czwartek od 16.15 s.10. |
|
Mejsner Katarzyna |
Czwartek 7.10 s.13 |
|
Michorzewska Eleonora |
Poniedziałek 7.10 s.28 |
|
Mickiewicz Małgorzata |
Czwartek 7.10 gabinet dyrektora |
|
Modrzewska Milena |
Piątek 7.10 s.25 |
|
Mularczyk Karolina |
Wtorek 13.00 |
|
Niedźwiedzka Paulina |
Wtorek 12.00 pok. nauczycielski |
|
Nowicka Katarzyna |
Poniedziałek 17.05 s.20 |
|
Okarma Katarzyna |
Poniedziałek 7.10 s.31 |
|
Pawlonka Marcin |
Poniedziałek 7.15 sala gim. |
|
Ponikowski Krzysztof |
Poniedziałek 16.00 gabinet dyrektora |
|
Rutkiewicz Agata |
Czwartek od 12.30 s. 11 |
|
Siebert-Żur Barbara |
Wtorek 15.20 s. 30 |
|
Skitek Urszula |
Wtorek 17.00 s.13 |
|
Słychan Małgorzata |
Poniedziałek 17.00 gab. psychologa |
|
Stańczyk Wioleta |
Poniedziałek 17.00 |
|
Surmaczyńska Marta |
Środa, g. 7.30 sala komp. |
|
Szawerdo Wioleta |
Piątek 7.10 s.13 |
|
Szewczyk Magdalena |
Poniedziałek 7.10 Klub |
|
Szyntor Adriana |
Poniedziałek 16.15 s. 25 |
|
ks.Śniady Łukasz |
Środa 16.00 pok. nauczycielski |
|
Wilkaniec Diana |
Wtorek 7.00 pok. nauczycielski |
|
Winowicz Agata |
Środa 7.10 - pok. nauczycielski |
|
Wójcicka-Górka Lidia |
Poniedziałek 16.15 s.31 |
|
Wróbel Anna |
Poniedziałek od 8.00 lub piątek 15:20 |
|
Zielińska Małgorzata |
Poniedziałek 15.25co 2 tygodnie s.31 |