RODZINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Już piąty raz, tradycyjnie w pierwszą sobotę po Dniu Kobiet toczyliśmy zmagania rodzinne w Turnieju Piłki Siatkowej. Do rywalizacji zgłosiło się 10 dwuosobowych drużyn złożonych z ucznia naszej szkoły oraz członka rodziny.

Taka formuła bardzo spodobala sie naszym uczniom, amatorom siatkówki i aktywnego spędzania czasu wolnego. Wyłonienie najlepszych drużyn zajęło nam 2,5 godz. Turniejowe podium wyglądało identycznie jak rok temu:
I miejsce: WOJOWNICY JEDI; Bartek Jobski z tatą
II miejsce: WALECZNE WRÓBLE; Karolina Wróbel z bratem
III miejsce: PASCALE; Czarek Chwastek z dziadkiem
Wszyscy uczestnicy turnieju wrócili do domu z dyplomami w dłoni i medalami na szyi. Nagrodziliśmy również najmłodszą uczestniczkę turnieju; Oliwię Pikułę z kl. I d.

Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli:
IV    GRZESIE
V     RĘKASKI
VI    WILKI
VII   CHEMIK POLICE
VIII  PIĘKNA I BESTIA
IX    SNAPOWICZKI
X     MISIE
Zwieńczeniem imprezy była wspólna uczta. Zawodnicy wymęczeni kilkugodzinnym wysiłkiem zajadali sie pizzą.
Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę, zapraszamy na kolejną edycję a jeszcze wcześniej, bo tej wiosny na rodzinny turniej tenisa stołowego.
Szczegóły wkrótce.